TEKLİF FORMU
sosyal-medya-yonetimi
sosyal-medya-yonetimi

Ne Kadar Sosyalsiniz?

Sosyal medya, kişilerin ve firmaların hitap etmek istedikleri kitlelere ulaşabilecekleri, kendi reklamlarını kolayca yapabilecekleri en büyük mecradır. Yaş, cinsiyet, ırk ne olursa olsun ulaşılmak istenilen kitleler artık sosyal medyada. Müşterileriniz sizleri tanımak için web sitelerinizle birlikte artık sosyal medya hesaplarınıza da ulaşmak istiyor. Siz de firmanızın dolayısıyla da markanızın gücünün, ulaşmak istediğiniz müşteri portföyünüz ile aynı yerde olduğunuz sürece arttığını göreceksiniz.

Günümüzde en popüler sosyal medya platformları Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Pinterest, Google Plus, Linkedin’dir. Bu platformlar doğru kullanıldığı ve iyi yönetildiği zaman hedeflenen müşteri portföyüne rahatlıkla ulaşılabilir, kendi adınızı büyük kitlelere duyurabilir, satışlarınızı yüksek oranlarda artırabilirsiniz. Marka iletişiminde büyük önem taşıyan sosyal medya hesapları firmanıza hiç beklemediğiniz kapıları açabilir.


SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
İLE HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

sosyal-medya-yonetimi

Etkin Sosyal Medya Yönetimiyle Müşterilerinizi Kendinize Çekin!

Wiwico olarak sosyal medya hesaplarınızı yöneterek, sizlere en uygun en doğru profillerle doğru kişilere hitap etmenizi sağlıyoruz. Hedef kitlenize uygun içerik yönetimi ile verdiğiniz hizmeti, ürettiğiniz ürünü tanıtmayı hedeflediğiniz yerlere profesyonel çözümlerle sunuyoruz. Rakip analizi, çeşitli reklam kanalları kullanımı, kaliteli içerik ve görsel paylaşımları ile sosyal medya ve içerik yönetimi hizmetimizi profesyonel ekibimizden alabilirsiniz.


En Sosyal Hesap Sizde!

Sosyal medya hesaplarınız yönetilirken tanıtımlarınızı yapmak için de sizi yönlendiriyor, facebook ve instagram reklamlarınızla da ilgileniyoruz.

Deneyimli ekibimizle hedef kitlenize hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor, ürün ve hizmetlerinizin hızla yayılmasına keyifle eşlik ediyoruz...

Ne demiştik "En sosyal hesap sizde!".

sosyal-medya-yonetimi