TEKLİF FORMU
web-yazilim
web-yazilim

Özel Yazılım Çözümleri

İşletmenize özel yazılım çözümleri mi istiyorsunuz? Belki şirket içi haberleşme için, belki şirket içi çeşitli kayıtlarınızı tutabileceğiniz butik yazılımlara ihtiyacınız var. Yazılım ekibimizle önce ihtiyaçlarınızı doğru analiz ediyor, sonra hedefe yönelik çözümler sunuyoruz. Tüm aşamaları şeffaflık ilkesi içerisinde yürütüyor, kısa sürede sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Ekibimizin yazılım geliştirme metodolojisi ve teknolojisi, sağlam yazılım mühendisliği ve risk yönetimi pratiklerini kapsamaktadır. Müşterilerimizin uygulamalarını çok hızlı geliştirerek kısa sürede işimizi teslim etmek için planlı bir şekilde çalışırız. İstanbul'daki ekibimiz ile sizlere de web yazılım hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

İyi bir yazılımcı, tek yön bir yolda karşıya geçerken iki yöne de bakandır.

web-yazilim

Kurumsal Web Siteleri

Web yazılım, sitenizin yönetilmesini sağlayan ve arka planda çalışan kod sistemidir. Bilgileriniz, verileriniz veritabanında saklanır ve oradan çağrılarak web sitenizde gösterilir. Bu sistem bütünlüğü istenilenin ekrana nasıl yansıdığı konusunda büyük önem taşır. Sadeleştirilmiş kod yapısıyla yönetim panelli kurumsal web siteleri ile içeriklerinizi kolaylıkla güncelleyebilir, web sitenizinde istediğiniz alana müdahale edebilirsiniz. Dinamik bir ekiple istediğiniz kurumsal web sitesi hizmetini günümüz teknolojisine uygun olarak sizlere sunmamızı ister misiniz?