TEKLİF FORMU
e-ticaret-sitesi
e-ticaret

Satışlarınız Artık Sanal Dükkanda !

E-ticaret sitelerimiz ile sizlere 7/24 açık sanal mağaza imkanı sunuyoruz. Estetik bir görünüme sahip ve kullanışlı ara yüzlerle markanızı dijital ortama taşıyoruz.

Wiwico e-ticaret paketi ile ürün kategorilerinizi, siparişlerinizi kolaylıkla yönetebilir, ürün girişlerinizi xml entegrasyonu sayesinde hızlıca yapabilirsiniz. Firmanızın ihtiyacına yönelik entegre edilen modüllerle hızlı bir pazarlama ağına sahip olursunuz. Fiziksel bir mağazadan daha az maliyete sahip e-ticaret sanal mağazaları sayesinde müşterileriniz nerede olursa olsun ürün ve hizmetlerinize anında ulaşabilir.

Güçlü SEO alt yapısıyla hazırlanan Wiwico e-ticaret paketi ile zaman ve mekandan bağımsız mağazalarınız sayesinde kısa sürede istediğiniz ciroya ulaşın.


Online Ödeme Altyapısı

100% Mobil Uyumlu

Yönetim Panelli

Tek Tıkla Alışveriş

e-ticaret

E-ticaret Paketimizle Sınırlarınızın Dışına Çıkın

E-ticaret ortamı bir dükkandan daha fazlası... 7/24 aktif çalışan sanal mağazanız. Müşterileriniz istediği yerden size ulaşabiliyor, istediği ürünleri sizlerden satın alabiliyor. Düşünsenize dükkanınız/mağazanız kapalıyken alışveriş yapmak isteyen müşterilerinizin ürünlerinizi inceleyebilmesi mümkün mü? E-ticaret sitesiyle yerin, zamanın, mekanın hiçbir önemi kalmıyor...

Unutmayın! Markanız büyürken Wiwico yanınızda!